دانلود LINE v5.2.2.1459 for Windows - نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز
دانلود LINE v5.2.2.1459 for Windows - نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز


LINE نرم افزاری است با بیش از ۳۴ میلیون کاربر در سراسر جهان، که امکانات رایگانی نظیر پیغام رسانی، اس ام اس و حتی تماس های تلفنی را برایتان فراهم می آورد و هم اکنون در صدر جدول برنامه های رایگان در کشورهایی نظیر ژاپن، سنگاپور، هنگ کنگ، تایوان، تایلند، مالزی، ماکائو و ترکیه می باشد. هم اکنون نسخه ی کامپیوتر این نرم افزار فوق العاده نیز وارد بازار شده است و به شما اجازه می دهد که از طریق کامپیوتر خود، با استفاده از هر یک از اعتبارها یا QR code reader روی نرم افزار موبایل خود، به اکانت LINE خود متصل شوید. هنگام استفاده از LINE، تماس تلفنی شما با هر کاربر LINE دیگر آزاد است و کیفیت صدا بسیار خوب می باشد. شما می توانید با هر کاربر LINE، در هر نقطه از جهان و به صورت کاملاً رایگان تماس برقرار کنید. با استفاده از این نرم افزار مسنجر می توانید در هر جای دنیا که هستید هم چنان با دوستان و خانواده ی خود در تماس باشید. این نرم افزار دارای بیش از 250 شکلک و استیکر جالب است که مکالمه های شما را سرگرم کننده خواهد کرد.
LINE is the desktop version of the mobile application, allowing you to connect to your LINE account from your PC, either using the credentials or the QR code reader on your phone app.

LINE is a messenger application that enables you to keep in touch with family and friends. It comes with more than 250 original stickers and emoticons to let you make your conversation entertaining!

لینک های دانلود

راهنمای دانلود

دانلود - 65.4 مگابایت

لینک به دانلود نسخه موبایل


بحث و تبادل نظر در مورد این مطلب