اجرایی متفاوت از بازیگر اسکاری

کوین اسپیسی در زمین تنیس تئاتر بازی کرد/ نمایشی تک‌پرسوناژ

کوین اسپیسی بازیگر برنده اسکار و تونی در نمایش تک نفره «کلارنس دارو» که در استادیوم «آرتور اش» بزرگترین ورزشگاه تنیس جهان اجرا می شود، به نقش آفرینی می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، کوین اسپیسی بازیگر برنده اسکار و تونی که به تازگی به عنوان مجری مراسم جوایز تونی ۲۰۱۷ حضور داشت، حدود ۲ سال پیش و بعد از حضور یک دهه ای خود در سالن تئاتر «اولد ویک» شهر لندن به عنوان مدیر هنری، در نمایش تک نفره «کلارنس دارو» به ایفای نقش پرداخت.

اسپیسی در این نمایش در نقش کلارنس دارو که از وکلای مطرح آمریکایی و قهرمان حقوق بشر در قرن نوزدهم میلادی است، روی صحنه رفت.

بسیاری از تماشاگران تئاتر نیویورک و آمریکا فرصت تماشای نقش آفرینی تحسین برانگیز کوین اسپیسی را در نمایش «کلارنس دارو» نداشتند اما تنها به مدت ۲ شب توانستند شاهد نقش آفرینی مجدد اسپیسی در این نمایش تک نفره و این بار در شهر نیویورک آمریکا باشند.

البته اجرای نمایش «کلارنس دارو» در شهر نیویورک در سالن های متعارف تئاتر نبود و این اثر در استادیوم تنیس «آرتور اش» شهر نیویورک به عنوان بزرگترین ورزشگاه تنیس جهان که در سال ۱۹۹۷ ساخته شده، اجرا شد.

استادیوم تنیس «آرتور اش» دارای ظرفیت ۲۳ هزار و ۷۷۱ نفر است.