پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۳تیر

پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۳تیر

خبرگزاری فارس: پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۳تیر

واردات آب معدنی فرانسوی با مجوز قانونی و کنایه یک بودایی به عدم اعتراض دولت ایران به اتفاقات میانمار؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.

پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته (جمعه، 23تیر) در قسمت پایین قابل مشاهده است:

 

آمریکا در عمل کردن به روح برجام شکست خورده/ حوادث منطقه نتیجه سیاست‌های کوته بینانه واشنگتن

وزیر خارجه گفت: آمریکا با اجازه ندادن به ایران در بهره بردن از منافع کامل برجام در عمل کردن به روح این توافق شکست خورده و ما بر این باوریم که آنان در موضع خودشان بازنگری کنند، زیرا این امر به سود پایداری این توافق نیست.

 

واردات آب معدنی فرانسوی با مجوز قانونی/ در فهرست جدید وزارت صنعت منعی برای واردات مواد غذایی نیست

دبیر انجمن آب‌های معدنی و آشامیدنی با اشاره به ادامه عرضه آب معدنی وارداتی در کشور، گفت: در فهرست ممنوعیت 114 قلم محصول خارجی مشابه تولید داخل، منعی برای واردات آب معدنی یا مواد غذایی لحاظ نشده است.

 

افشارزاده: استقلال در همه پست‌ها 2 بازیکن دارد و امسال مدعی است/ نیاز نیست منصوریان حتما بگوید من او را به استقلال آوردم

مدیرعامل سابق استقلال گفت: استقلال نقاط ضعف فصل گذشته را پوشانده و در همه پست‌ها 2 بازیکن و حتی بیشتر دارد و به نظرم این تیم امسال مدعی اصلی قهرمانی است.

 

اگر رئیس‌جمهور برنامه ششم را اجرا نکند مجلس از وی «سؤال» خواهد کرد/ مجلس درباره برنامه ششم کوتاه نمی‌آید

عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه مجلس درباره برنامه ششم کوتاه نمی‌آید، گفت: راهکار برخورد با رفتار فراقانونی دولت، سؤال از رئیس‌جمهور است و اگر برنامه ششم اجرا نشود، مجلس این کار را خواهد کرد.

 

کنایه یک بودایی به عدم اعتراض دولت ایران به اتفاقات میانمار

یک بودایی خطاب به علیرضا قزوه گفت: مسلمانان و مخصوصا انقلابیون دولت خود شما هم هیچ اعتراضی نشده، و انگار تمام نگرانی های کشور شما دعواهای سیاسی چپ و راست است!

 

برای مشاهده متن کامل اخبار ، روی عناوین آن‌ها کلیک کنید.

انتهای پیام/ز