رکنا: حواشی پیش آمده بعد از توهین بهناز جعفری به یک خبرنگار، رامبد جوان مجری «خندوانه» با انتشار متنی اجتماعی به هواداری از جعفری بلند شد آن هم با توسل به استفاده از ادبیاتی تحقیرآمیز نسبت به بازیگری به نام صفر کشکولی برای بالا بردن عیار بازیگری جعفری!
رامبد نوشته بود: دارم می خوانم که به ایشان گفته اند اگر بچه های رسانه نبودند شما الان بهناز جعفری نبودید… آره ممکن بود یهو مثلا صفر شکولی از آب درآید خانم جعفری.
این لحن رامبد با انتقاد بسیاری از مخاطبانی مواجه شده بود که از صفر کشکولی به واسطه ایفای نقش در سریالهای تلویزیونی دهه شصت و هفتاد خاطره ها دارند.
صفر کشکولی که سابقه ورزش Sport قهرمانی در رشته وزنه برداری را دارد در اوایل دهه ۴۰ به واسطه ساموئل خاچکیان وارد سینما Cinema شد و در دوران بعد از پیروزی انقلاب هم در سریالها و فیلمهایی مانند «هشدارهای پلیس»، «آینه عبرت»، «شلیک نهایی»، «شکار»، «گاومیشها» و «دلار» ایفای نقش کرد.
صفر کشکولی با اشاره به ماجرای پیش آمده درباره توهین یک بازیگر Actor به یک خبرنگار به سینماروزان گفت: در تمام سالهای حضورم در عرصه ورزش و سینما وتلویزیون هیچگاه از خبرنگاران بدی ندیدم. کسی حق توهین به خبرنگارها را ندارد. اگر خبرنگار نباشد چه کسی از وضعیت هنرمندان و ورزشکاران و سیاستمداران مطلع میشود.
این بازیگر ادامه داد: این انصاف نیست که قشری زحمتکش و شریف اینگونه مورد هجمه قرار گیرد و توهین بشنود. خبرنگارها یار و یاور مردم و هنرمندان هستند و هر شخصی با هر سمتی نباید به آنها توهین کند. خبرنگاری که عمر و وقت و جوانی خود را میگذارد تا خبرهای جدید و جذاب به مخاطب برسد لایق احترام است؛ همانطور که یک هنرمند متعلق به همه کشور است خبرنگار هم متعلق به همه کشور است.
کشکولی که در آخرین سریال تلویزیونی عطاران با نام «بزنگاه» هم یکی از نقشهای مکمل را ایفا کرده بود خاطرنشان ساخت: در تمام سالهای حضورم همواره مورد احترام قشر خبرنگار بوده و هستم و متقابلا برای من عزیز هستند. چرا باید خبرنگاری که با قلمش اغلب در جهت اطلاع رسانی سینما و ورزش و سیاست کار کرده توهین بشنود. بی احترامی به خبرنگار بی احترامی به همه ملت ایران است.
صفر کشکولی پیرامون حمایت رامبد جوان از بهناز جعفری که آمیخته شده بود به توهین به صفر کشکولی به سینماروزان بیان داشت: در این باره سکوت میکنم و قضاوت Judgment را به مردم میسپارم.
وی ادامه داد: البته جا دارد از خبرنگاران و هنرمندان عزیز خانم فلور نظری و مجید سعیدی و دیگر عزیزان بابت دفاع و حمایتشان از خودم که واقعا کمترین هستم تشکر کنم. من خاک پای ملت ایران هستم و از همه عزیزان در هر مقام و جایگاهی که هستند تقاضا میکنم حرمت قشر شریف و زحمتکش خبرنگار را حفظ کنند. احترام متقابل احترام به همراه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اخبار زیر را از دست ندهید:
اعلام وضعیت بحرانی در ریگان / مراکز درمانی در حالت آماده باش قرار دارند
صدور و اجرای حکم ۵ نفر از اعضای گروه تروریستی انصارالفرقان
ماجرای خبر بمب گذاری در مجتمع لاله پارک تبریز
دستگیری یکی از عناصر مسلح گروهک تروریستی پژاک در بانه
مرگ دختر 4 ساله که سرش 2 برابر حالت طبیعی بود + عکس
سواستفاده از عنوان دفتر مقام معظم رهبری در زاهدان
واکنش پلیس به خبر تیراندازی به کولبران در کردستان
قتل در باشگاه بیلیارد میدان رازی تهران+ عکس
پرماجرا شدن یک تصادف ساده در اصفهان/ راننده عصبانی پلیس را زیر گرفت و ...
تجاوز 5 جوان به دختر نوجوان در برابر چشمان نامزدش در آبادان + عکس
دختر خاله ام می خواهد از ارتباط های من با همکارانم به شوهرم بگوید و ...
شوهرم را دوست نداشتم / از روزی که ساسان را دیدم همه چیز تغییر کرد و ...
اسیدپاشی به پسر 19 ساله درنیمه شب چهار شنبه تهران + عکس
سقوط وحشتناک کودک ۵ ساله از تراس خانه در گرگان
راز ارتباط زن شوهردار با شایان در حاشیه قتل نگبهان یک موسسه خیریه لو رفت + عکس
عهد زشتی که زن و شوهر جوان از شب عروسی بستند!
مرگ زن باردار با نیش عقرب در کرمان / این زن به بیمارستان شهر انتقال یافت ولی ...
راننده عصبانی پسر 17 ساله را در خیابان نواب زیر گرفت و کشت + عکس
قتل در خیابان یک طرفه! + عکس
قتل ناموسی در بلوار ابوذر تهران
بلای وحشتناکی که در شمال بر سر فاطمه 23 ساله آمد
درگیری گسترده در شهرک مهدیه / نیروهای چند کلانتری به محل اعزام شدند + عکس
خبری جدید از دادگاه پرونده پزشک تبریزی