کد خبر: 1422366/40 زمان: 17:22   1396/03/26 بازدید: 33,992

نورافکن: با افتخار در استقلال ماندم

امید نورافکن تمدید قرارداد با استقلال را باعث افتخار خود دانست.

به گزارش "ورزش سه"، نورافکن پس از تمدید قرارداد با باشگاه استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: من بازیکن استقلال هستم و از این که قراردادم را با این باشگاه تمدید کردم، بسیار خوشحالم و به این مساله افتخار میکنم. بیشترین شخصی که در تمدید قراردادم نقش داشت، علیرضا منصوریان بود زیرا فصل گذشته خیلی حمایتم کرد و مجوز حضورم در تیم ملی جوانان را برای شرکت در جام جهانی صادر کرد که هرگز فراموش نمیکنم.

او افزود: قرارداد خود را به مدت ٢ فصل دیگر با استقلال تمدید کردم و سعی میکنم بهترین عملکرد را داشته باشم. همه سعی و تلاش من این است که در تمرینات و مسابقات عملکرد مطلوب و مورد رضایت کادر فنی را داشته باشم. استقلال با حمایتهای مدیریت، تلاش کادر فنی و بازیکنان و حمایتهای هواداران، در هر ٣ جام مدعی خواهد بود. از نظر شخصی هم امیدوارم بتوانم رو به رشد عمل کنم و شرایط بهتری از قبل داشته باشم.

نورافکن اظهار داشت: از آقایان افتخاری و توفیقی هم نهایت تشکر را دارم زیرا حمایتم کردند. در یک هفته اخیر اقایان افتخاری، منصوریان و توفیقی پیگیر کار تمدید قراردادم بودند. من شرایط جدایی هم داشتم اما به خاطر استقلال و هوادارانش با افتخار ماندم. امیدوارم زحمات و اعتماد این آقایان را در طول فصل جبران کنم هواداران را خوشحال کنیم.