کد خبر: 1422523/29 زمان: 16:00   1396/03/27 بازدید: 59,991

ادعای دیلی میل

قوت گرفتن احتمال اخراج کونته از چلسی!

یک پیامک عجولانه از کونته به دیگو کاستا حالا موقعیت شغلی او در چلسی را به مخاطره انداخته است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از دیدار دوستانه هفته گذشته اسپانیا و کلمبیا، دیگو کاستا فاش کرد که کونته با ارسال پیامی ، عذر این مهاجم گلزن را خواسته و تاکید کرده که دیگر نیازی به او ندارد.

هفته گذشته دیلی میل متن پیامک کونته به کاستا را نیز فاش ساخت:« سلام دیگو. امیدوارم حالت خوب باشد. متشکرم به خاطر فصل خوبی که کنار هم داشتیم. برایت در فصل بعد آرزوی موفقیت می کنم ولی تو دیگر در برنامه های من جایی نداری.»

 

 

 

 

اختلافات بین کونته و کاستا بر کسی پوشیده نبود ولی شیوه اطلاع رسانی کونته به این ستاره جنجالی باعث آزردگی خاطر رومن آبراموویچ و اعضای هیئت مدیره چلسی شده است.

آنها معتقدند که رقم انتقال کاستا 35 میلیون یورو در نظر گرفته شده بود ولی حالا باشگاه های خواهان این بازیکن با اطلاع از قرار داشتن او در لیست فروش، مبلغ کمتری پیشنهاد داده اند و در نهایت محبور خواهند بود کاستا را با رقمی پایین تر از رقم موردانتظار به فروش برسانند که همه اینها در نتیجه پیامک عجولانه کونته بوده است.

 

در کنار اینها مدیران چلسی از رفتار اطرافیان کونته، به خصوص مدیر برنامه هایش ناراضی هستند. مدیر برنامه های کونته بدون مشورت با مدیران باشگاه با بازیکنان مورد نظر کونته وارد مذاکره می شود و با فاش شدن این موضوع، احتمال اخراج کونته قوت گرفته است.

 

آبراموویچ پیش از این ثابت کرده است که در اخراج مربیان، اعتبار و کارنامه آنها را مدنظر قرار نمی دهد حتی در مورد کونته که توانست چلسی را به قهرمانی لیگ برتر برساند.