کد خبر: 1422333/41 زمان: 15:05   1396/03/26 بازدید: 60,976

رضایت کرانچار از شرایط تیم؛

سپاهان جایگزین چپاروف را مشخص کرد

زلاتکو کرانچار سرمربی تیم سپاهان از علاقه خود برای جذب یک هافبک بازیساز عراقی در صورت عدم توافق با چپاروف خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان یکی از فعال ترین تیم های فصل نقل و انتقالات بوده است و تاکنون با چهار بازیکن در خط دفاعی و شاهین ثاقبی و ساسان انصاری به ترتیب برای بازی در پست هافبک و مهاجم به توافق دست یافته است.


طلایی پوشان از دو روز پیش تمرینات خود را با بازگشت زلاتکو کرانچار در غیاب ملی پوشان شروع کرده اند؛ با این حال ترکیب فهرست مورد نظر کرانچار تکمیل نشده و این مربی در آخرین مصاحبه خود از اضافه شدن یک بازیکن عراقی به تیم گفته است.


یکی از نقاط ضعف سپاهان که هنوز پوشش داده نشده است، حضور یک بازیکن پلی میکر است که بتواند وظیفه بازی سازی را در تیم بر عهده بگیرد. برای پر کردن این خلا یکی از گزینه ها سرور چپاروف ملی پوش فوتبال ازبکستان است و در صورتی که سپاهانی ها نتوانند با این بازیکن به توافق برسند یک بازیکن خارجی جایگزین او خواهد شد.


کرانچار در آخرین تمرین سپاهان از علاقه خود برای استخدام یک بازیکن عراقی در صورت عدم توافق با چپاروف گفت و ادامه داد: « برای چپاروف جایگزین داریم که شاهین ثاقبی است، یک پلی میکر عراقی را نیز مدنظر داریم که اگر اتفاقی رخ دهد جایگزین او کنیم. ما ساسان انصاری را جذب کردیم و بازیکنان خوب دیگری داریم و برای خط حمله خود نیز ترسی نداریم».

 

سرمربی سپاهان در ادامه در خصوص اینکه آیا از روند تیم در فصل نقل و انتقالات رضایت دارد، اظهار داشت: « 70 درصد به لیست موردنظر دست پیدا کرده‌ایم ولی هنوز زمان داریم، باید ببینیم چه چیزی نیازی داریم تا آنها را تامین کنیم».