سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا: باید مسیر دستیابی ایران به سلاح اتمی را مسدود کنیم

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا: باید مسیر دستیابی ایران به سلاح اتمی را مسدود کنیم

خبرگزاری فارس: سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا: باید مسیر دستیابی ایران به سلاح اتمی را مسدود کنیم

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا در یک سخنرانی، ضمن انتقاد از مواضع دولت باراک اوباما در قبال توافق هسته‌ای ایران ادعا کرده که ایران در مسیر دستیابی به سلاح اتمی است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در ادامه اظهارات ضد ایرانی مقامات رژیم صهیونیستی، سفیر تل‌آویو در واشنگتن باز هم مدعی شده که ایران در مسیر حصول به بمب اتمی است.

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا که چندی قبل درباره برجام گفته بود: «نظر دولت جدید (ترامپ) این است که این توافق به نفع آمریکا نیست. فکر می‌کنم که شما می‌توانید انتظار یک واکنش و پاسخ منفی واقعی (ضد ایران) را داشته باشید».

«ران درمر» گفته بود: «متعجب نیستم که آنها (دولت ترامپ) توافق (برجام) را پاره نکردند. فکر می‌کنم شما شاهد خواهید بود که ظرف چند سال آینده این موضوع به پایان خواهد رسید»(جزئیات بیشتر). 

حالا در تازه‌ترین اظهارات این سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا، او باز هم درباره ایران و برجام ادعاهایی را مطرح کرده است.

به گزارش «الگماینر»، درمر که در «بنیاد حقیقت درباره خاورمیانه» در واشنگتن سخنرانی می‌کرد، به شدت از مواضع دولت باراک اوباما درباره برجام انتقاد کرد.

او با اشاره به برجام و مواضع بن رودز معاون مشاور امنیت ملی اوباما گفت: «دو سال قبل، یک کارزار پروپاگاندا توسط یک استاد داستان سرایی ایجاد شد. در این دنیا، طوری تصویر ارائه شد که انگار مسیر دستیابی ایران به سلاح اتمی مسدود شد».

وی افزود: «اما در جهان واقعی مسیر ایران برای بمب هموار شده است چرا که محدودیتهایی که توافق هسته‌ای اعمال کرده، ظرف چند سال به طور خودکار برداشته خواهد شد».

سفیر رژیم صهیونیستی ادامه داد: «آمریکا و اسرائیل باید مسیر ایران برای دستیابی به سلاح اتمی را مسدود کنند».

انتهای پیام/