کد خبر: 1422355/29 زمان: 16:28   1396/03/26 بازدید: 72,807

ادعای آس

رونالدو 2 ماه پیش تصمیم به ترک رئال گرفت

تصمیم رونالدو برای جدایی از رئال مادرید به روز گذشته برنمی گردد و مساله ای مربوط به دو ماه پیش است.

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو به ادعای نشریه آبولا پس از اتهامات سنگین مالیاتی که به وی وارد شده، قصد ترک اسپانیا و باشگاه رئال مادرید را دارد.

رونالدو از رئال هم گله مند است و معتقد است در اتهاماتی که به وی وارد شده، باشگاه نیز به اندازه خود مقصر است. فوق ستاره پرتغالی اعتقاد دارد که وجهه جهانی او با اتهامات دادستانی مادرید خدشه دار شده و دیگر صلاح نیست او در اسپانیا به فوتبالش ادامه دهد.

 

 

 

 

 آس در همین رابطه امروز گزارش داد که تصمیم رونالدو مبنی بر جدایی از رئال به دو ماه پیش بر می گردد؛ زمانی که بار دیگر بحث مربوط به تخلفات مالیاتی او در سطح گسترده ای رسانه ای شد. رونالدو همان زمان به ژرژ مندس، مدیر برنامه هایش گفت که برایش به دنبال تیمی جدید باشد اما مندس به وی تاکید کرد که سکوت کند تا فصل به اتمام برسد.

 

قهرمانی رئال در لالیگا و لیگ قهرمانان و درخشش رونالدو در مقطع پایانی فصل باعث شد تا رونالدو تا حد زیادی به آرامش برسد؛ اما شکایت دادستانی برای او حکم تیر خلاص را داشت و این بار در تماس با رئیس رئال تایید کرد که به فکر جدایی است.

 

در رئال مادرید بر این اعتقادند که رونالدو پس از اتمام جام کنفدراسیون ها و رفتن به تعطیلات، آرام تر خواهد شد و تصمیم فعلی او یک واکنش عصبی تند و مقطعی بوده است. باید دید سرانجام سرنوشت رونالدو در رئال چه خواهد شد.