کد خبر: 1422314/31 زمان: 12:33   1396/03/26 بازدید: 26,124

بازگشت ال کاپیتانو به برنابئو

رائول، پا جا پای زیدان خواهد گذاشت؟

در روز اول جولای، رائول، اسطوره رئال مادرید به باشگاه بازخواهد گشت.

به گزارش "ورزش سه"، درست مثل زیدان، پرز برای رائول نیز برنامه ویژه ای داشت که او را به تیم بازگرداند. رائول نیز با بازگشتش به فهرست طولانی بازیکنان سابق رئال اضافه خواهد شد که در حال حاضر با باشگاه همکاری دارند و می‌تواند جا پای زیدان بگذارد.

 

یکی از پست هایی که برای او درنظر گرفته شده به عنوان پلی بین بازیکنان و کادرفنی و مدیریت باشگاه است.همچنین گفته می‌شود شاید به عنوان دستیار زیدان فصل بعد روی نیمکت رئال بنشیند.

 

 

 

 

در حالی که هنوز پست او در باشگاه مشخص نشده، برای سپیدپوشان مهم ترین چیز این است که او به تیم بازگشته و سالها در برنابئو می‌ماند. زیدان نیز پیش از مربی گری در رئال، در پست های مختلفی ظاهر شد و پس از چند سال مربی گری را آغاز کرد.

 

دیگر بازیکنانی که مثل زیدان در باشگاه فعالیت دارند مانند سانتیاگو سولاری، گوتی، بنیتو و چندو، سعی می‌کنند جا پای زیدان بگذارند و همان مسیر را ادامه دهند. روبرتو کارلوس نیز به عنوان گزارش گر و کارشناس با کانال تلویزیونی رئال همکاری دارد و رونالدو نازاریو نیز در بنیاد رئال مادرید فعالیت گسترده ای دارد. امیلیو بوتراگنیو نیز سالها به عنوان مدیر روابط بین المللی فعالیت می‌کند.