کد خبر: 1422518/31 زمان: 15:30   1396/03/27 بازدید: 37,652

ادعای ABC:

رئال مادرید: رونالدو درخواست جدایی نداده

نشریه ABC از قول رئال مادرید مدعی شد که کریستیانو رونالدو هیچگاه به باشگاه اعلام نکرده که قصد جدایی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، صبح جمعه روزنامه پرتغالی آبولا از ناراحتی رونالدو از وضعیتش در رئال و درخواست خروج او از تیم خبر داد. پس از آن بود که بیشتر خبرگزاری های معتبر دنیا این خبر را تایید کردند و مدعی شدند که رونالدو شخصا به پرز اعلام کرده می‌خواهد از تیم جدا شود.

 

با این حال نشریه معتبر ABC  در آخرین گزارش خود  از قول باشگاه این موضوع را به کل رد کرده است. در حقیقت طبق ادعای باشگاه، رونالدو از حضور در رئال خوشحال است ولی از اتهامی که دادستانی درباره فرار مالیاتی به او زده ناراحت است. این ادعای باشگاه، در حقیقت پاسخ به نشریات پرتغالی است که این شایعه را مطرح کردند و سعی داشتند از وضعیت به وجود آمده برای بالا بردن احتمال جدایی رونالدو استفاده کنند ولی برنده چهار توپ طلا هیچگاه به فکر جدایی از رئال نبوده است.

 

 

 

رونالدو از باشگاه این انتظار را ندارد که 14.7میلیون یورو مالیات پرداخت نشده را بپردازد. او تنها از واکنش مردم و مادریدی ها که به او اتهام متخلف زده بودند ناراحت بوده است. روز گذشته مسئولین باشگاه رئال مادرید با خورخه مندس، ایجنت رونالدو صحبت هایی داشته اند و مندس مشکلات را به باشگاه منتقل کرده است.

 

طبق صحبت های مندس، عصبانیت رونالدو از شرایطی بوده که وزارت خزانه داری اسپانیا برایش به وجود آورده است. او معتقد است که فاش شدن پرونده های مالیاتی اش توسط دادستانی یا افراد نزدیک به آنها، اقدامی در جهت مجرم نشان دادن رونالدو بوده ولی او همواره بیش از رقم درخواستی نیز پرداخت داشته تا مشکلی از این جهت برایش پیش نیاید. باشگاه نیز صحبت های مندس را منطقی و قابل قبول دانسته است.

 

حال باید دید که پرونده رونالدو با رئال به کجا خواهد رسید و فوق ستاره مادریدی در رئال ماندنی خواهد شد یا پس از 8 سال  و شکستن تمامی رکوردهای ممکن با این تیم از جمع شاگردان زیزو جدا می‌شود.