کد خبر: 1422322/31 زمان: 13:33   1396/03/26 بازدید: 9,101

ته وز: شاید به بوکا بازگردم

کارلوس ته وز، مهاجم برزیلی مدعی شد که نمی‌داند پس از پایان فصل در چین چه کار خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم آرژانتینی در ماه دسامبر راهی تیم شانگهای شنهووا در لیگ چین شد و با درآمد سالانه 41 میلیون دلار به یکی از پردرآمدترین بازیکنان جهان تبدیل شد. با این حال، او در شرایط بدی بوکا را ترک کرد و گفته می‌شود که برای بار سوم آماده بازگشت به باشگاه است ولی خودش هنوز تصمیم قطعی نگرفته است.

 

 

 

او گفت:" برای این بوکا را ترک کردم که آسیبی به باشگاه وارد نشود. واقعا نمی‌دانم که در پایان فصل چه کار خواهم کرد. اگر تشنه کسب موفقیت نباشم، ماندن در باشگاه بسیار دشوار است. باید سعی کنم خودم را پیدا کنم، می‌دانم که تمام تلاشم را خواهم کرد. وقتی بوکا را ترک کردم، سکوتم خبرنگاران را اذیت کرد. رسانه ها دوست داشتند من نامه ی خداحافظی منتشر کنم، آنها خیلی سرسخت هستند. برای من هم جدایی آسانی نبود. هواداران بوکا دوست دارند من را در لباس این تیم ببینند.

 

در ابتدا وقتی پیشنهاد یک میلیونر از چین را دریافت کردم، پاسخ منفی دادم و گفتم بوکا در ذهن من است. تصمیم آخر را در بازی آخر گرفتم. نمی‌خواستم باشگاه را اذیت کنم. دختر بزرگم به رختکن آمد و گفت که باشگاه را ترک نکنیم. ماندن در بوکا آسان بود، هواداران من را دوست دارند ولی من کار سخت را انجام دادم."