کد خبر: 1422379/40 زمان: 18:27   1396/03/26 بازدید: 60,552

تغییر فلسفه فوتبال استقلال برای لیگ هفدهم

سرمربی استقلال تصمیم دارد تا فلسفه ی فوتبالی آبی ها را برای لیگ هفدهم تغییر دهد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از انتقاداتی که به علیرضا منصوریان در لیگ شانزدهم وارد بود، سبک بازی آبی پوشان و استفاده از سیستم دفاع و ضد حمله در دیدارهای بزرگ و سرنوشت ساز فصل بود. موضوعی که باعث شد تا آبی های تهرانی حتی در دیدارهایی مانند دربی، العین و السد که بردهای بزرگی به دست آوردند، نمایش دلچسبی نداشته باشند و هواداران صرفا از نتیجه به دست آمده راضی بودند.


علیرضا منصوریان که برای لیگ هفدهم احتمالا کادرفنی خود را با حضور مک درموت تقویت خواهد کرد، برای لیگ هفدهم تصمیم دارد تا فلسفه فوتبالی متفاوتی را برای آبی ها مشخص کند. استقلال در ابتدای لیگ شانزدهم نیز تلاش کرد تا فوتبالی مالکانه و تهاجمی بازی کند اما نتایج برای این تیم در هفته های ابتدایی به شکلی پیش رفت که این تیم مجبور شد از فلسفه جدید خود عقب نشینی کند.


سرمربی آبی ها اما برای فصل جدید تصمیم دارد تا تغییر سبک فوتبال استقلال از بازی دفاع- ضد حمله به فوتبال مالکانه را در دستور کار خود قرار دهد تا به این ترتیب آبی ها بتوانند با ارائه این سبک بازی، رضایت خاطر هواداران خود را جلب کنند. استقلال برای این تغییر فلسفه نیاز به تمرینات جدید و متفاوت با فصل گذشته دارد که به نظر می رسد حضور مربی جدید در کادرفنی با این انگیزه انجام شود.