رکنا: عده ای از دانشجویان ترم پنجم رشته پزشکی یکی از دانشگاه های تهران با ارسال طوماری به دفتر رکنا، پرده از ناهنجاریهای جدیدی در این واحد درمانی برداشتند.
رکنا سیاسی: به گزارش خبرنگار رکنا این دانشجویان در پایان ترم گذشته با اتفاق نادر و عجیبی روبه رو شدند. تعداد زیادی از این دانشجویان دیدند که در یک درس عملی که توسط استادی تازه وارد ارایه میشد عده ای از درسخوان ترین دانشجویان نمره ردی دریافت کرده اند. استاد نامبرده در اقدامی بسیار عجیب با تلفنهای تمامی دانشجویانی که شماره تلفن همراهشان با کد گران قیمت تلفن ثابت همراه اول شروع میشد تماس گرفت و در فواصل نیم ساعت به نیم ساعت از آنها دعوت کرد در جلسه ای در دفتر وی در خیابان ف، نزدیک به بیمارستان ج حضور یابند. دانشجویان که با تیزهوشی احتمال اتفاق عجیبی را میدادند با همدیگر هماهنگ کردند تا با توجه به رفتارهای خاص استاد تازه کار هیچ دختری بتنهایی در محل حضور نیابد و تلفنهاشان را نیز برای ضبط مکالمات آماده کردند. اما با خواست عجیبتری روبه رو شدند. طبق فایلهای صوتی مزبور، منشی استاد تازه کار اول به دانشجویان شرایط سخت اقتصادی فعلی را گوشزد کرد و درخواست نمود که دانشجویان باپرداخت هزینه نفری یک میلیون تومان از دردسر مردودی و برداشتن دوباره ان درس خلاص شوند. دانشجویان در حرکتی حقجویانه به حراست دانشگاهشان بعنوان مامن و محل رسیدگی به این تخلف آشکار مراجعه کردند و با قول پیگیری از طرف حراست و قول ابطال امتحان از رییس دانشکده، با خوشحالی به ادامه درس خواندنشان برای باقی امتحانات مشغول شدند، اما زهی خیال باطل.
دانشجویان ناگهان با تعلل حراست و کمکاری دانشکده بشکل این واقعیت مواجه شدند که حراست اعلام کرد مدارکی که دانشجویان علیه استاد مربوطه تحویل داده اند سندیت و ارزش قانونی ندارد و نمرات تجدید نظر آن درس با امضای استاد خاطی روی سایت دانشگاه قطعی شد و دراقدامی عجیب در جهت ایجاد تفرقه بین دانشجویان تعدادی از انها همان قدر بی دلیل که مردود شده بودند، همان قدر بی دلیل نمره قبولی گرفتند. با کاهش تعداد دانشجویان معترض یکی از معاونت های دانشکده که در جهت هدف احتمالی افزایش درآمد دانشکده تحت مدیریتش با گفتن جملاتی مانند "اگر استاد گفت برای نمره باید پشتک بزنید شما باید پشتک بزنید" در حال اجبار دانشجویان به دوباره برداشتن واحد مزبور، پرداخت شهریه و ضمناً ماستمالی تخلف استاد تازه کاری است که رفتارش نشان میدهد دلش به حمایت برخی از مسئولان گرم است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اخبار زیر را از دست ندهید: 
شیطان پارس آباد اعتراف کرد
این مرد کثیف تر از شیطان پارس آباد است / ناگفته های تلخ دختر مشهدی از پدرش+ عکس
اعتراف جوان شیطان پرست در کرج / راز سیاه در دل کیمیای 7 ساله
حمله مردان شیطان صفت به زن 17 ساله بجنوردی در خانه / آن ها در پشت بام نیت شومی داشتند
ناگفته های مادر اسماعیل قاتل آتنا اصلانی+ عکس
تیراندازی در دهکده المپیک و کشته شدن یک زن به دست مامور پلیس
ماجرای توهین شرم آور به روحانی از زبان خودش + عکس
بازیگر معروف سینما درگذشت +عکس
رازگشایی قتل 2 ساله در چابهار / قاتل به محل جرم بازگشت
رازگشایی از 6 قتل در کرمان / مجرم سابقه دار قاتل سریالی است
زن جوان راز پنهانی جسد دفن شده در جاجرود را می دانست +عکس
جزئیات کشته شدن پدر به دست پسر در یوسف آباد+ عکس
بهترین پیشنهادات امروز رهن و اجاره مسکن+ مشاوره رایگان
دریای خزر، جان جوان فوتبالیست را گرفت + عکس
بلای وحشتناکی که در پشت بام بر سر دختر نوجوان آوردند / در بجنورد رخ داد
تصویر جاسوس امریکا در ایران که به 10 سال زندان محکوم شد+ عکس
وقتی سهیلا به خانه ام آمد حال طبیعی نداشت و ... + عکس
کامیون آتش گرفته در اتوبان وحشت همه را برانگیخت + فیلم و عکس
فیلم لحظه درگیری مرگبار در مسابقه فوتبال / 8 تن کشته شدند +فیلم
منشی شرکت بودم که با مدیرعامل ازدواج کردم / نوعروس 3 ماه بعد ارتباط های شوم داماد را تحمل نکرد و ...
مرگ دو کودک در استخر باغ در قم