کد خبر: 1422519/39 زمان: 15:35   1396/03/27 بازدید: 10,414

خارجی هایی را جذب کردیم که امتحان پس داده اند

آخرین وضعیت نقل‌وانتقالات نفت آبادان از زبان کمالوند

سرمربی تیم نفت آبادان آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیمش برای لیگ هفدهم را بیان کرد.

فراز کمالوند در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره آخرین وضعیت بازیکنان جدید نفت ابادان توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می‌خوانید:

 


روند آماده سازی نفت آبادان


تمرینات خود را از روز یکشنبه گذشته در کردان کرج آغاز کردیم. 6 روز تمرینات فشرده‌ای را انجام دادیم؛ صبح‌ها از ساعت 7 تمرین هوازی داریم، 11 ظهر کار با وزنه انجام می‌دهیم و از 6 عصر هم هرروز کار با توپ فشرده را تمرین می‌کنیم. بچه‌ها کم‌کم آماده می‌شوند تا بتوانیم لیگ را خوب شروع کنیم. دو بازی تدارکاتی در روزهای چهارشنبه و شنبه آینده در دستور کارمان است.

 


به دنبال توافق با شیمبا هستیم


در پست مهاجم من نام 3 بازیکن را به مدیران باشگاه اعلام کردم تا برای جذب آنها اقدام کنند. رحیم زهیوی، حسن بیت‌سعید و لوسیانو  پریرا گزینه‌ها من برای ترمیم خط حمله بودند که از این جمع دو بازیکن را نتوانستیم جذب کنیم و حالا منتظر هستیم تا شیمبا به ایران بیاید و بتوانیم با او صحبت کرده و انشاءالله به توافق برسیم.

 


مدیرعامل بیاید، باتیستا را جذب می‌کنیم


مگنو باتیستا شب گذشته قراردادش را با گسترش فولاد فسخ کرد. او مد نظر ما است و منتظر هستیم تا مدیرعامل باشگاه از آبادان به تهران سفر کند و با باتیستا قرارداد ببندیم.

 


آگوستوسزار به ایران سفر کرده است


آگوستو سزار هافبک برزیلی که چند روز قبل قراردادش را با ما امضا کرده بود،  وارد تهران شده است. مدیرعامل باشگاه به تهران سفر کند، قرارداد او را نیز امضا می‌کنیم تا تمریناتش را آغاز کند.

 


گلر جدید جذب نمی‌کنیم


در بحث دروازه‌بان ما داوود نوشی صوفیانی و ناصر سالاری را در اختیار داریم و دروازه‌بان دیگری را جذب نمی‌کنیم. با همین دو نفر که از گلرهای خوب فوتبال هستند ادامه می‌دهیم.

 


هندوانه در بسته نگرفتیم


ما سعی کردیم در بحث جذب بازیکن خارجی نفراتی را به خدمت بگیریم که سابقه حضور در فوتبال ایران را داشته‌اند. به نوعی هندوانه در بسته نگرفتیم و بازیکنانی را آوردیم که در فوتبال ایران امتحانشان را پس داده‌اند و با شرایط آشنا هستند. این نفرات می‌توانند به ما بسیار کمک کنند.