رکنا: تصویربرداری سریال «پایتخت ۵» در شمال کشور به پایان رسید، عوامل این مجموعه تلویزیونی کار خود در تهران را آغاز کردند.
الهام غفوری تهیه کننده این سریال اعلام کرد که تا به حال تصویربرداری ۳۰ درصد از این سریال به پایان رسیده و نگارش فیلمنامه همچنان ادامه دارد.
الهام غفوری تهیه کننده سری مجموعه های «پایتخت» درباره آغاز تصویربردای این سریال در شهر تهران گفت: «پس از پایان تصویربرداری «پایتخت ۵» در شمال کشور، عوامل این سریال در روزهای گذشته با حضور در شهر تهران، تصویربرداری این مجموعه در تهران را آغاز کردند و تمامی بازیگران هم جلوی دوربین رفتند.»
غفوری در ادامه درباره روند ساخت این مجموعه توضیح می دهد: «فیلمنامه «پایتخت۵» هم اکنون در حال نگارش است و ما پس از پایان تصویربرداری سکانس های تهران، به خارج از کشور می رویم تا ادامه فیلمبرداری را به احتمال زیاد در کشور قبرس انجام بدهیم.»
تهیه کننده «پایتخت۵» در پایان تاکید می کند که تاکنون ۳۰ درصد از این مجموعه جلوی دوربین رفته است. در فصل پنجم «پایتخت» محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، هومن حاج عبدالهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی و… به ایفای نقش می پردازند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.